Категории

Відкриття "Roland Planet" & "Roland Foresta" в Чернівцях

Відкриття "Roland Planet" & "Roland Foresta" в Чернівцях

Уже на протязі 10 років всесвітньо відома компанія Roland продовжує створювати по цілому світу мережу спеціалізованих магазинів Roland Planet. Roland Planet - це концепція магазину всередині магазину, де на окремій торговій площі представлена ​​повна лінійка музичних інструментів Roland та BOSS в категоріях:

  • Цифрові фортепіано і роялі
  • Синтезатори
  • Електронні ударні та перкусія V-Drums
  • Гітарне обладнання BOSS

Варто також відзначити, що на території «Roland Planet» періодично організовуються спеціальні торгові акції для своїх покупців. Всі новинки сезону з'являються в «Roland Planet» в першу чергу! Ну, а грамотний персонал завжди з радістю продемонструє обладнання і допоможе зробити правильний вибір.

В грудні місяці 2012 року в місті Чернівці відкрився салон музичного обладнання «RolandPlanet» на територїї магазину «Будинок музики». На офіційне відкриття, яке відбулося 6 грудня 2012, було запрошено багато гостей: преса, телебачення, музиканти, співаки, представники культури району і області. Починаючи з 1990 року фахівці магазину, які на сьогоднішній день складають кістяк компанії та займаються виробництвом і продажем музичного обладнання. Величезний досвід, який був накопичений за цей час, використовується і зараз та передається молодим фахівцям компанії. Це дозволяє займати лідируючі позиції на музичному ринку, що підтверджується неодноразовими нагородами та довготривалим партнерством з іншими музичними компаніями.

Відкриття «Будинку музики» в Чернівцях викликало справжній фурор! Адже це перший і поки що єдиний «музичний супермаркет» в Чернівецькій області, який взяв на себе обов’язки задовільнити потреби найвибагливіших покупців, музикантів та всіх тих, хто не байдужий до музики. Торгова площа магазину вражає своїми масштабами та асортиментом. Три поверхи надсучасного музичного центру пістріють різноманітністю товару та вишуканим інтер’єром. Перші два поверхи «Будинку музики» займають торгові площі, які розділені за напрямками: клавішні інструменти, звук та світло, комісійний відділ, духові інструменти, гітарний відділ, відділ цифрових фортепіано, ударні інструменти та перкусія. На третьому поверсі магазину знаходяться 8 класів музичної школи, де кваліфіковані фахівці навчать всіх бажаючих гри на будь-якому музичному інструменті. Також на верхньому поверсі розташована професійна студія звукозапису з сучасним обладнанням.

Однією з особливих переваг «Roland Planet» є проведення на території представництва «Roland Planet» тематичних семінарів, майстер-класів у формі виступів відомих музикантів. Так, на відкритті «Roland Planet» в Чернівцях, був проведений майстер-клас по гітарному обладнанню Roland /Boss за участю «V-Duo» від компанії «Юритмікс»- офіційного представника Roland в Україні.