Категории

ROLAND LX-10

ROLAND LX-10
ROLAND LX-10 QR Code
Производитель: ROLAND - Украина
Модель: LX-10
Наличие: Снят с производства!
Цена: 0.00 грн
Кол-во:  Купить
   - или -   

ROLAND LX-10
Roland LX10 88 кл.з молот. мех., поліфонія-128, 337 тембрів, 9 барабанних наборів, 3-ох доріжковий рекордер

LX-10 цифрове фортепіано

Сучасний підхід до вічної Класики


Краса. Елегантність. Новація … Представляємо інноваційне цифрове піаніно-рояль LX-10. Майстри-розробники Roland удосконаливши своє бачення цифрового піаніно, створили новий чудовий інструмент, який поєднав в собі незрівнянні можливості гри на фортепіано, сучасний стильний дизайн корпусу та виключну компактність.

  • Розкішні вбудовані стереосемпли від Roland та чудова 88-клавішна клавіатура
  • Функція Piano Designer дозволяє редагувати звуки (резонанс, шум молоточків тощо)
  • Стильний компактний корпус з полірованого чорного дерева з атласно-чорним оздобленням
  • Вбудовані динаміки забезпечують природний багатий звук
  • Верхня кришка закривається та відкривається для зміни тембрального забарвлення звучання; кришка клавіатури також може використовуватися як підставка для нот

Розкішний витончений корпус
Поліроване чорне дерево та атласно-чорне оздоблення LX-10 – прекрасне поєднання. Інструмент виглядає солідно, хоча його глибина складає 45,3 см. Внутрішня частина кришки клавіатури має дзеркальне оздоблення, в якому відображається клавіатура і рух пальців, що дає музиканту відчуття візуальної насолоди від своєї гри. Коли кришка клавіатури відкрита, вона може також використовуватися в якості підставки для нот. Вона закривається плавно та м’яко і має гарний, естетичний дизайн. Верхня кришка також сприяє зміні звукових характеристик фортепіано.


Звучання справжнього концертного роялю
Починаючи від потужних нижніх і закінчуючи яскравими верхніми регістрами, звуки LX-10 були створені шляхом семплювання звуків найкращих роялів світового рівня, нота за нотою. Результатом цієї кропіткої праці став 88-клавішний стереосемпльований звуковий генератор. Інженери Roland змогли найточніше передати звук та резонанс кожного інструменту, включаючи резонанси Duplex Scale, що впливають на рух струн та яскравість звучання в СЧ- та ВЧ-діапазонах. 128 поліфонічних голосів забезпечують фантастичне виконання навіть при інтенсивному використанні правої педалі та швидких пасажах.

Природне багате звучання завдяки вбудованим динамікам
Завдяки вертикальному дизайну корпусу фортепіано та встановленим шести динамікам у вивірених оптимальних місцях та положеннях, LX-10 може відтворювати звуки, які заповнять вашу кімнату багатим резонуючим звуком.

Відчуття гри на високоякісному роялі
LX-10 приваблює наявністю знаменитої клавіатури PHA III (довершена молоточкова механіка III з оздобленням білих клавіш під слонову кістку і чорних - під чорне дерево), яка створює реалістичне відчуття гри на акустичному інструменті. Вологопоглинаючий матеріал, який використано для відтворення природних характеристик та тактильного відчуття клавіш, забезпечує надзвичайну зручність під час гри. Білі клавіші мають двокомпонентну структуру клавіш акустичного роялю (основний матеріал та матеріал поверхні). Результат просто приголомшливий! LX-10 також обладнано функцією Escapement, передбачену для кожної клавіші, яка відтворює характерне «клацання» клавіш роялю.
 


автор: Tik-Tak.com.ua

Клавиатура
Количество клавиш 88

Написать отзыв

Ваше имя:


Ваш отзыв: Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо            Хорошо

Метки: LX-10,